Siz qeydiyyatdan keçən istifadəçilər arasında deyilsiniz.Xahiş edirik qeydiyyatdan keçin.

Join the forum, it's quick and easy

Siz qeydiyyatdan keçən istifadəçilər arasında deyilsiniz.Xahiş edirik qeydiyyatdan keçin.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The 2009 Haeundae Sand Festival

B.e. İyun 01, 2009 10:23 pm tarafından Admin

2009 Haeundae Qum Festivalı (The 2009 Haeundae Sand Festival) Busan Haeundae Sahilinde başladı. Ziyarətçilər festivalda düzəldilən qum heykəlləri görebilərlər. Festival Cümə günü başladı İyul ayının 1 də bitəcək. [NEWSIS, 01.06.2009]

Mən kiməm? 01001253

Hankook Chinaware

B.e. İyun 01, 2009 10:33 pm tarafından Admin

Müştərilərin ənənəvi Koreya əşyalarını və maskalarını bəyənməsiylə Seulda , bunun üçün Hankook Chinaware Ofisində sərgi açıldı.

[30 May 2009 / YONHAP]

Mən kiməm? Efiioz

Milli koreya mətbəxindən tort fuarı

Ş. May 09, 2009 7:06 pm tarafından Admin

Koreyanın milli tort istehsalçısı olan Jamisoonun prezidenti Shin Bong-geum, Mayın 8-i "tteok" yəni milli Koreya (düyü) tortlarını təşkil etdiyi festivalda təqdim etdi.

Mən kiməm? Pyh2009050802100034100pk

+4
Sitara
Tofig
Jild
Azer
8 posters

Mən kiməm?

Azer
    Azer
    Admin

İsmarıc sayı : 40
    Şəhər/ölkə : Suwon

Mən kiməm? Empty Mən kiməm?

Yeni mövzu tarafından Azer C.a. May 07, 2009 5:52 pm

Burda hər kəs özünü təqdim eləsin. İlk öncə özüm başlayım.
    Qısaca onu dey bilərəm ki, hobbim İT və siyasətdir. Suwonda Komputer mühəndisliyi fakultəsində oxuyuram. Koreya dövləti deyil Azərvaycanın teqaüd proqramı ilə oxuyuram. Artıq 1-dən çoxdur Koreyadayam.
    Bura gəlməmişdən öncə 3 semestr BDU-da oxumuşam.
    Jild
    Jild

İsmarıc sayı : 12

Mən kiməm? Empty Geri: Mən kiməm?

Yeni mövzu tarafından Jild C.a. May 07, 2009 9:38 pm

BDU-nun Beynelxalg Munasibetler fakultesini bitirmishem. 2 aydir ki Koreyadayam. Magist tehsili aliram. Program 1 illikdir, yani gelen ilin fevralinda bitir. Xobbi.......hmmmm, cox sheyi xoshlayiram ;-) Helelik bu geder Smile
    Tofig
    Tofig

İsmarıc sayı : 20
    Şəhər/ölkə : Daejon

Yeni mövzu tarafından Tofig C.a. May 07, 2009 9:41 pm

Jild yazıb:BDU-nun Beynelxalg Munasibetler fakultesini bitirmishem. 2 aydir ki Koreyadayam. Magist tehsili aliram. Program 1 illikdir, yani gelen ilin fevralinda bitir. Xobbi.......hmmmm, cox sheyi xoshlayiram ;-) Helelik bu geder Smile

1 ile magistr qurtarirsan?
    Jild
    Jild

İsmarıc sayı : 12

Yeni mövzu tarafından Jild C.a. May 07, 2009 9:44 pm

Tofig yazıb:
    Jild yazıb:BDU-nun Beynelxalg Munasibetler fakultesini bitirmishem. 2 aydir ki Koreyadayam. Magist tehsili aliram. Program 1 illikdir, yani gelen ilin fevralinda bitir. Xobbi.......hmmmm, cox sheyi xoshlayiram ;-) Helelik bu geder Smile

1 ile magistr qurtarirsan?

Aha! 1 ile 50 kredit...

p.s. Foruma xosh gelmisen Tofig! Gir "Tedbirler ve gorushler" bolmesinde bir teklif ortaya at. Yene yigishag!Senin ayagi dusherlidi o barede ;-)Very Happy
    Sitara
    Sitara

İsmarıc sayı : 24
    Şəhər/ölkə : Koreya, Daejeon

Yeni mövzu tarafından Sitara C. May 08, 2009 6:19 am

menim adim Sitaredir.. ADU-un ikinci kurs telebesiyem. ixtisasim Koreya-Azerbayca dili Tercumedir. indi Koreyada tehsil aliram. Men gesheng, agilli, maraqli ve en esasi chox tevazoar qizam. yegin ki, tanidiz men kimem. Very Happy
    Tofig
    Tofig

İsmarıc sayı : 20
    Şəhər/ölkə : Daejon

Yeni mövzu tarafından Tofig C. May 08, 2009 7:05 am

Sitara yazıb:menim adim Sitaredir.. ADU-un ikinci kurs telebesiyem. ixtisasim Koreya-Azerbayca dili Tercumedir. indi Koreyada tehsil aliram. Men gesheng, agilli, maraqli ve en esasi chox tevazoar qizam. yegin ki, tanidiz men kimem. Very Happy

ADU-nun ikinci kurs telebesi?Belke Chungnam National University-nin birinci kurs telebesi?
    Azer
    Azer
    Admin

İsmarıc sayı : 40
    Şəhər/ölkə : Suwon

Yeni mövzu tarafından Azer C. May 08, 2009 7:17 am

Tofig yazıb:
    Sitara yazıb:menim adim Sitaredir.. ADU-un ikinci kurs telebesiyem. ixtisasim Koreya-Azerbayca dili Tercumedir. indi Koreyada tehsil aliram. Men gesheng, agilli, maraqli ve en esasi chox tevazoar qizam. yegin ki, tanidiz men kimem. Very Happy

ADU-nun ikinci kurs telebesi?Belke Chungnam National University-nin birinci kurs telebesi?
    Tofiq sən də ozünü təqdim elə
    Sitara
    Sitara

Yeni mövzu tarafından Sitara C. May 08, 2009 12:51 pm

Azer yazıb:
    Tofig yazıb:

Tofiq sən də ozünü təqdim elə
    tofigin teqdimata ehtiyaci yoxdu... ))
    anar_rustemov

İsmarıc sayı : 7

Yeni mövzu tarafından anar_rustemov C. May 08, 2009 1:37 pm

Məndə BDUnun magistr və bakalavr pilləsini bitirərək və Kibernetka inistitutunda apriranturani 2 ci kursdan yarımcıq qoyaraq İTPP programi ile Seoul National Universitetinin magister pilləsinə yenidən başladım. Artiq 24.02.2009 dan buradayam...

hobbim ders oxumaq Very Happy
    Gunel

İsmarıc sayı : 15
    Şəhər/ölkə : Cenubi Korea Seul

Yeni mövzu tarafından Gunel Ş. May 09, 2009 8:25 pm

Salam eleykum! menim adim Qurbanova Guneldi.Men ADU nun Korea tercume fakultesinin 1ci kurs telebesi idim...sonra ise NIIED proqramiyla bura bokolavr oxumaga gelmisem... Hobbim mahniya qulaq asmaq (esasen de ROCK ve azeri H.O.S.T qrupu...amma nese bura gelenden daha chox meyxanaya zada qulaq asiram..Allah xeyr elesin agla )bir de sher yazmaqdi...deyilene gore sher yazmaq pis alinmir girl o da gerek tebi gelsin...ne ise bu qeder...
    P.S: bir de kash butun insanlar dogrudan da men kimem sualina cavablarini tapaydilar...Chunki heyatda en vacib shey ozunu tapmaqdi..kim oldugunu bilmekdi...(sitat AzTv Very Happy )
    emil916

İsmarıc sayı : 2

Yeni mövzu tarafından emil916 Çər. May 13, 2009 3:19 pm

Men EMilem.Bagislayin sizlere bir az gec qosuldugum ucun...
    Muradov Anar

İsmarıc sayı : 1

Mən kiməm? Empty .

Yeni mövzu tarafından Muradov Anar C.a. May 14, 2009 6:50 am

.

Redaktə edən: Muradov Anar, son redaktə tarixi: C.a. May 03, 2012 6:55 pm, cəmi 2 dəfə
    Sitara
    Sitara

Yeni mövzu tarafından Sitara C. May 15, 2009 6:33 am

zehmet olmasa, morengo leqebi ile bize qoshulan ishtirakchmiz da ozunu teqdim elesin, chunki, men hele de tanimiram ki, kimle danishiram.

Sponsored content

Yeni mövzu tarafından Sponsored content

Forum saatı: Ş. İyul 27, 2024 2:10 pm